CS DE

Wellness Palace

Wellness pobyty
ve Františkových Lázních

---

Světoznámé Františkovy Lázně / jsou po desetiletí vyhledávány pro své tradiční lázeňské pobyty s využitím přírodních léčivých zdrojů. Jak se mění životní styl, mění se i nabídka služeb a tak vedle několikatýdeních léčebných pobytů najdete i oblíbené wellness pobyty a relaxační víkendy.

V našem malebném lázeňském městečku vyrostlo mnoho moderních wellness center a své přední místo zde zaujímají wellness hotely Francis Palace a Reza. Přijeďte k nám a uvidíte, že i Vy se můžete cítit dobře.

„Být zdráv znamená komplexně pečovat o vlastní tělo, rozvíjet pohybový aparát, dbát na své duševní zdraví a svůj vzhled.”

---

Hotel Francis Palace

Hotel Francis Palace

Moderní wellness hotel / Francis Palace se nachází v klidné části města. Zároveň nabízí současným pacientům a hostům veškerý komfort. V hotelu se nachází 36 dvoulůžkových a 6 jednolůžkových elegantně zařízených pokojů.

K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT–TV, radiobudík, vysoušeč vlasů, trezor a možnost bezdrátového připojení k internetu.

Hotel Reza

Hotel Reza

Klasický wellness hotel / Reza se 180 let dlouhou tradicí leží v centru města. I po rekonstrukci si budova zachovala svou původní tvář, ovšem nově s duší moderního, luxusního lázeňského centra. V hotelu je k dispozici 40 dvoulůžkových pokojů.

K standardnímu vybavení každého pokoje patří vlastní koupelna, WC, lednička, telefon s přímou volbou, SAT–TV, radiobudík, vysoušeč vlasů a trezor. Jeden pokoj je vhodný pro tělesně postižené.

--- Najdete nás na Facebooku

Náhled tisku | Vytisknout stránku | Nahoru


2008 – 2018 © Francis Palace s.r.o. Prohlášení o přístupnosti Ochrana osobních údajů Podmínky užití Reklama Zero s.r.o.

Doporučujeme: Lázne Piešťany - v hotelu Máj Piešťany. Hotel Košice - ubytovanie v Košiciach rýchlo a jednoducho. Liečebné pobyty na Slovensku v najlepších ubytovacích a liečebných zariadeniach. Seniorské pobyty po celom Slovensku. Wellness pobyty na Slovensku. Ubytovanie Chorvatsko - letná dovolenka pri mori. Wellness informace, Bazény, zastřešení, Víkendy Pro Dva.cz, Romantický víkend pro dva, TORF ZIEGLER spol. s r.o. – dodavatel masážních, rašelinovýchwellness produktů. Finské sauny a další sauny od EuroBalneo.